תרגום משפטי

 
 
 
 

מהי הייחודיות של חברת "כל תרגוםמתרגמים" בהנהלת יעל רינקוף?

מדוע כדאי לכם לפנות אלינו?

"יש לציין לשבח את השירות, הדיוק, האיכות והזמינות של התרגומיםשלכם. תרגמתם לי לארבע שפות שונות באופן מדויק ויעיל".

"רציתי להודות לך על שירותי התרגום המעולים שלך. כאשר אני שולחתאליך טקסטים לתרגום, אני רגועה שהמשימה מאחוריי. העבודה מהירה, יעילה וחלקה –תענוג לעבוד בצורה כזו".

"תודה רבה עבור השירות המהיר והטוב".

"אנו עובדים אתכם כבר יותר מ- 10 שנים ברציפות ורציתי להביע אתשביעות רצוני משירותי התרגום שאת והצוות שלך מעניקים לנו ללא ליאות, בכל זמן,במקצועיות ובמהירות".

אלה רק חלק ממכתבי המשוב שאנו מקבלים, ואנו שמחים ומודים על כךלקב"ה, אך איננו דורכים במקום וכל הזמן משתדלים להשתפר ולהעניק ללקוחותינושירות חם ומסור.

חברת "כל תרגום מתרגמים", בנוסף להיותה חברה ותיקה ומבוססתכבר משנת 1989, עוסקת לא רק בתחומי התרגום הקונבנציונאליים – כגון תרגום משפטי,עסקי, רפואי, טכני, מדעי וכו' – אלא מתמחה במתן שירותי תרגום למגזר שומרי התורהוהמצוות – לישיבות, ארגוני תורה וחסד, בתי חב"ד, וכל ארגון יהודי שיש לו קשרעם חו"ל – בין אם מדובר בתרגום חומר תורני ישיבתי ובין אם מדובר בתרגום מכתביגיוס תרומות המבוססים על תיאור פעילות הפצת יהדות ענפה, תרגום צוואות הלכתיות,תרגום דרשות מוקלטות וסרטונים תיעודיים – וכל זאת מכל שפה לכל שפה.

מנהלת החברה מספרת:

"אני אישית עוסקת בתרגום בין השפות עברית ואנגלית כבר למעלה מ-30 שנה. המקצוע הזה עבר אצלנו בירושה. גם אבי ז"ל היה מתרגם קבוע בשגרירותארה"ב בישראל. כיום אני מתרגמת מוכרת ע"י אגודת המתרגמים בישראל וחברהבה מאז הקמתה בשנת 2000.

בשנת 1989 פתחתי רשמית את העסק בירושלים שנקרא בזמנו "המרכזלתרגומים והדפסות הר נוף", אשר עסק אז בעיקר בתרגומי עברית-אנגלית בלבד. עםהשנים התפתח העסק וסיפק שירות גם בשפות נוספות. החל משנת 1993 המשרד ממוקם באזורהמרכז ומוכר בשמו "כל תרגום מתרגמים". כיום מספקת החברה שירותי תרגום ב-50 שפות ובכל התחומים ומוכרת הן במגזר הדתי-חרדי והן במגזר הכללי."

מה עוד מייחד אותנו?

ראשית, מנהלת החברה אינה רק מנהלת אלא גם מתרגמת מקצועית בעצמה ומוכרתע"י אגודת המתרגמים בישראל – יתרון משמעותי בהבנת צרכי התרגום והעברתםלמתרגמים ובבדיקת התרגומים וליטושם לפני הגשתם ללקוח.

שנית, גישתנו החמה והתקשורת הנעימה והבלתי-אמצעית עם לקוחותינו, ללאהבדל בין לקוח גדול או קטן, קבוע או מזדמן, בעל חומר רב או מועט, קנו לנו אמון רבבקרב לקוחותינו. אנו לא חוסכים מאמץ ברצון לגרום ללקוח הרגשה שהוא חשוב ושאכפת לנוממנו.

מקצועיות, איכות השירות ועמידה בלוחות זמנים – הן שלושת אבני היסודשלנו.

החברה מספקת גם שירותים נלווים כגון: סידור אישור נוטריוני לתעודותומסמכים המתורגמים על ידינו, עריכה לשונית, הקלדות איכות, ותמלול הקלטות.

אנו שמים לנו למטרה להתרחב ולספק שירותי תרגום לארגונים תורנייםנוספים בארץ ובחו"ל ולכל אדם באשר הוא – לשם קידום מטרת הארגון שלכם ובהתאםלקהל היעד הספציפי שלכם.

אנשים רבים ציינו בפנינו, שבזכות התרגומים המוצלחים הם הצליחו בהשגתמטרותיהם ופתרון בעיותיהם.